!!!!!!!!!!!!!!!Vážení zákazníci, z důvodu čerpání dovolené bude provoz e-shopu od 30.06 do 24.07 pozastaven!!!!!!!!!!!!!!Děkujeme moc za pochopení a budeme se těšit na Vaše objednávky :-)

Ekologická domácnost

Ekologická domácnost není jen ta domácnost, kde se nepoužívají chemické prostředky a třídí se odpad. V takové eko domácnosti se toho pro lepší životní prostředí nás všech dělá mnohem víc.

Například se používají úklidové pomůcky a pytle na odpad z recyklovaných materiálů, eliminují se výrobky na jedno použití a místo nich se používají například látkové kapesníky a utěrky. Oceníte i dřevěné kartáče se štětinami z vlákna agáve tampico, s nimiž odstraníte každou úpornou špínu, vyčistíte každý připálený hrnec či pánev. 

Velká pozornost se v ekologické domácnosti věnuje úspoře energie a vody. Proto i na našem eshopu najdete různé šetřiče vody na vodovod i na sprchu, perlátory a také spořič vody do WC.

 

Nejprodávanější

45
755145755
Značky
 

Stránka 1 z 5 - 46 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 46 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.