Hydrophil Bambusový mezizubní kartáček (6 ks) - 0,50 mm

 
  • 1 z 4
 

Mezizubní kartáčky z přírodního bambusu potěší nejen funkčností a krásným vzhledem, ale i myšlenkou výrobců co nejvíce snížit ekologickou stopu a navíc pomoci potřebným.

Dostupnost Vyprodáno
69 Kč    
Kód produktu 4926
Značka Hydrophil
Kategorie Mezizubní kartáčky
 

Minimalistické mezizubní kartáčky Hydrophil jednoduše vyčistí i ty nejhůře dostupné zubní mezírky, a pomohou tak zlepšit celkový stav ústní dutinyAntibakteriální tělo je vyrobeno ze 100% rozložitelného a udržitelně vypěstovaného bambusu, štětinky pak z příjemného nylonu.

Zajistí vám nejen čisté zuby, ale i klid na duši. Jejich koupí totiž podpoříte projekt, který zajišťuje pitnou vodu po celém světě. Domů vám kartáček dorazí v ekologicky šetrné a recyklované papírové krabičce.

Za značkou Hydrophil stojí skupina tří kamarádů z Hamburku. Kluci začali blogem o vodě, neboť voda je klíčovou složkou života a je třeba věnovat jí pozornost. Tuto myšlenku šířili mezi ostatní. V létě 2013 během cyklovýletu začala tato skupinka kluků uvažovat nad výrobou produktů, které nudou nejen veganské, ale právě co nejšetrnější k vodě. A vyšlo to!

Hmotnost 0.02 kg

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Například vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním - takže pro vodu neutrální (ostatně o tom vypovídá i název firmy, Wasserneutral). Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace.

A vyšlo to. Rychleji, než čekali. Ohlas byl obrovský. Už v září 2013 měli první výrobek - tričko. Vzápětí vymysleli neutrální mýdlo, bambusový kartáček, tašky… a pak se začali specializovat na W. A. S. H. (WAter. Sanitation. Hygiene), tedy na segment hygieny a péče o tělo. Oblast každodenního používání. Protože, jak říká jejich motto: “Udělat každý den o trochu lepší”. Ať už pro sebe, pro okolí nebo pro celý svět. Ono je to koneckonců propojené.

V roce 2014, ještě ve třech, založili značku Hydrophil. Dnes už je jich šest, mají stážisty a studenty na kratší úvazky. Rostou do výšky i šířky, ale pevně a neochvějně se drží svých zásad. A vodu milují. Koneckonců, “hydrophil”, tedy hydrofilní, znamená vodu přitahující, vodu milující.

 hydrophil freigestellt