Kvitok Balzám na rty Neutral (8 ml) - vhodný pro celou rodinu

 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Sucho, silný vítr, výkyvy teplot - to vše má nepříznivý vliv na jemnou pokožku vašich rtů.

Dostupnost Vyprodáno
109 Kč    
Kód produktu 6603
Značka Kvitok
Kategorie Přírodní kosmetika a osobní hygiena
 

Sucho, silný vítr, výkyvy teplot - to vše má nepříznivý vliv na jemnou pokožku vašich rtů.

Dopřejte jim kvalitní péči v podobě tohoto báječného 100% přírodního balzámu na rty od slovenské značky Kvitok.

V tubičce se ukrývá kombinace vybraných rostlinných olejů a másel, která rty ošetří, vyživí, zjemní a ochrání. 

Balzám neobsahuje žádné éterické oleje, jeho vůně je neutrální a je tak vhodný pro ženy, muže i děti. 

Pečující složky:

  • Mandlový olej, který je svým složením nejbližší ochrannému filmu lidské pokožky. Disponuje uklidňujícími a hydratačními účinky, zesvětluje tmavé skvrny a zmírňuje svědění.
  • Mangové máslo lichotí pokožce, hloubkově ji hydratuje a zvláčňuje. Upravuje její tonus, navrací elasticitu a zmírňuje dopady stárnutí. Navíc je dobře stabilní proti žluknutí.
  • Kandelilový vosk vytváří na rtech ochrannou vrstvu a zabraňuje tak vysoušení a popraskání citlivé pokožky vašich rtů. 
  • Ricinový olej obsahuje unikátní kyselinu ricinolejovou. Ta dodává oleji vlastnosti, které u jiného rostlinného oleje nenajdeme. Jedná se především o vysokou viskozitu a silné hojivé účinky. Je to nepostradatelný společník v péči o suchou, citlivou nebo poškozenou pokožku.
  • Panenský kokosový olej má protiplísňové a protizánětlivé účinky. Vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, regeneruje a vyživuje ji. Neobsahuje žádné potenciálně dráždivé látky.
  • Vitamín E zpomaluje známky stárnutí a chrání před volnými radikály.

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Hmotnost 0.02 kg

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Ať už je to prostřednictvím potravin, barveného oblečení, čisticích prostředků a nebo právě kosmetiky.

Tam, kde to šlo, se Martina snažila setkávání s nebezpečnými látkami omezit. A jak už to tak bývá, tak tohle uvědomění jí ukázalo nový směr. Tím směrem bylo vlastní podnikání a výroba čistých přírodních kosmetických produktů.

S podporou manžela Matúše se Martině podařilo vybudou novou, mladou a zcela výjimečnou značku přírodní kosmetiky s jednoduchým složením, ale zároveň vysokým obsahem přírodních látek, které přirozeně podporují funkci i té nejjemnější pokožky.

Žádné z produktů ani použité suroviny nejsou testované na zvířatech. V Kvitku spolupracují pouze s dodavateli, kteří rovněž garantují netestování a mají stejné cíle. Zároveň neprodáváme žádné produkty, které by obsahovaly živočišné suroviny. Celá naše nabídka od značky Kvitok je tak vhodná pro vegany.

 Unknown