More Joy

Finská značka s udržitelnými úklidovými pomocníky More Joy vznikla z nechuti k úklidu. Ano, čtete správně! Zakladatelce značky Susanně tato činnost nikdy nepřirostla k srdci a chtěla si ji tak co nejvíce zpříjemnit. Od malička se věnovala kreslení a design nakonec i vystudovala, začala si proto doma úklidové hadříky zkrášlovat vlastními malůvkami, aby jí smýčení přinášelo víc radosti. A právě tehdy zasadila semínko, ze kterého po čase vyrostla značka More Joy. V roce 1997 ji Susanna založila společně s Mikkem, zručným kutilem s vášní pro tiskařské řemeslo. Protože je spojuje také úcta k přírodě, ekologická mise celého projektu pro ně byla naprostou přirozeností. 

Dnes tak svými udržitelnými a odolnými produkty "odplastovávají" domácnosti široko daleko. Hadříky a další úklidové pomůcky přitom vyrábí z recyklovaných nebo biologicky rozložitelných materiálů. More Joy tak slouží nejen šetrnému úklidu domácností, ale také planety.

Snímek obrazovky 2021-02-23 v 12.16.41

 

Žádné produkty od výrobce More Joy nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.